Keltoi 1994-2017

Bardův hlas 24. dubna 2006

Pozvánka na festival Beltine. Točí se další dokument o životě Keltů. Ahoj všem Keltů, Keltkám a všem ostatním,
rychlými kroky se blíží jarní keltský svátek, kdy se zlomí tmavé zimní období a přijde teplo a slunce, kdy bude dobytek vyhnán na pastvu a začneme se těšit na krásné slunečné dny. I letos Vás pozvu na festival keltské kultury Beltine, tentokrát do Lipnice nad Sázavou. Budeme moci poslouchat hudbu, podívat se na malou keltskou vesničku, zasoutěžit si, poslouchat přednášku našeho spolupracovníka Jirky Waldhausera, apod.
Sraz lidí, kteří se budou podílet na provozu vesničky je kolem poledne v Lipnici. Letos bude vesnička v menším provedení, bude k vidění i méně řemesel a hlavně půjde o malou ukázku života. Při festivalu se bude natáčet další z dokumentů o životě Keltů.
Po skončení festivalu se budeme postupně přesouvat na Šumavu do Prášil, kde se bude pokračovat ve výstavbě zdejší vesničky. I zde se v pátek 5. května budou točit záběry pro uvedený dokument o Keltech. Zájemci, nechť se hlásí a píšou náměty, co by mohli nabídnout k natočení ve stylovém prostředí vesničky.
Všechny Vás zdraví a na setkání se těší Vašek Horák

Dárci, sponzoři, dobrovolníci

Líbí se vám naše činnost? Děkujeme za každou Vaši podporu. Podívejte se na informace pro sponzory a dárce, jsou zde. Pro dobrovolníky jsou info zde, děkujeme. Seznam dárců. Budete-li chtít přispět, můžete tak učinit na uvedená čísla účtů, děkujeme.

Keltoi je členem

exarc-logocas-logo