Keltoi 1994-2017

Nepravdivé informace v MFDnes 1. a 2. června 2004

Ve dnech 1. a 2. června 2004 vyšly v Mladé frontě Dnes dva články týkající se letního kina v Mladé Boleslavi, kde je Keltoi označováno za nájemce areálu. Keltoi nikdy nebyl nájemcem areálu letního kina a s letním kinem nemá nic společného, i když měl v minulosti zájem o získání letního kina jako zázemí pro budování keltské vesničky, která je v sousedství. Mladá fronta Dnes byla požádána o opravu svých vyjádření.

Texty uvedených článků převzaty z www.mfdnes.cz:

01.06.2004 - (rap) - str. 03
Z letního kina bude sportoviště
Mladá Boleslav - Areál letního kina v Mladé Boleslavi bude na prodej. Dosavadní provozovatel, organizace Keltoi, sice sliboval, že areál uvede do provozuschopného stavu, ale záměr se nepodařil.
Město tak ukončilo smlouvu s touto organizací a nyní hledá jiné využití. Podle vedení mladoboleslavské radnice je jediným zájemcem o areál místní stavební firma Bostas.
"Ta by si areál nejprve pronajala, postavila by tady halu na squash, bowling či posilovnu a podobná zařízení a posléze by mohla od města pozemky odkoupit," uvedl mladoboleslavský primátor Svatopluk Kvaizar. Areál by tak konečně měl sloužit veřejnosti či hostům z nedalekého hotelu.
Mladá Fronta Dnes

02.06.2004 - (stc) - str. 03
Letní kina většinou prodělávají
Téma
Promítání pod širým nebem se daří spíše v menších městech, například ve Veltrusích
Střední Čechy - Letní kina v mnoha městech středních Čech pomalu chátrají, provozovatelé se shodují na tom, že zájem lidí je malý a kina jsou prodělečná. Přesto se například v Neratovicích na Mělnicku pokusí letní kino obnovit. Naopak v Mladé Boleslavi už to vzdali.
V Mladé Boleslavi promítání neobnoví
"Areál kina Na Štěpánce měla v pronájmu organizace Keltoi, ale nikam to nevedlo, takže jsme s nimi ukončili smlouvu. Jediný zájemce, který se o využití areálu hlásí, je boleslavská stavební firma Bostas, která tady hodlá vybudovat halu pro squash, bowling, posilovnu a podobně," uvedl primátor Svatopluk Kvaizar. Město chce tedy celý areál a pozemky firmě pronajmout a posléze i prodat.
Mladá Fronta Dnes

Dárci, sponzoři, dobrovolníci

Líbí se vám naše činnost? Děkujeme za každou Vaši podporu. Podívejte se na informace pro sponzory a dárce, jsou zde. Pro dobrovolníky jsou info zde, děkujeme. Seznam dárců. Budete-li chtít přispět, můžete tak učinit na uvedená čísla účtů, děkujeme.

Keltoi je členem

exarc-logocas-logo